• ##1slidealt##
  • ##2slidealt##
  • ##3slidealt##

Czym odróżnia się kuchnia? Głównie meblami, które grają bardzo dużą rolę zarówno wygodną jak i wizualną. Z racji tego, iż każdy użytkownik posiada różny gust, a także cechuje się innymi w materii kolorów, czy schematów, producenci starają się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Głównie, aby nasycić każdego klienta, na rynku spotkamy wiele typów mebli kuchennych.

Kuchnia wykonana na zamówienie

Mimo iż projektujemy meble nowoczesne, klasyczne, funkcjonalne, szykowne, pod zabudowę itp. wiemy, że pod tymi nazwami kryją się setki planów, gdzie design i kolorystyka, to nieskończenie ogromny wachlarz. Kuchnia bez mebli, to tylko pomieszczenie kuchenne!

Kuchnie nowoczesne
Najmocniejszą stroną naszych kreślarzy w tej kwestii jest prostota. Estetyka opiera się na skromnych, lecz nie standardowych rozwiązaniach. Bez zbytecznych elementów, natomiast z mocnymi akcentami kolorów.
Kuchnie klasyczne
Nasi konstruktorzy zabiorą Cię w sentymentalną podróż do kuchni, jaką możesz wspomnieć z młodych lat. Nadzwyczajnie stylizowane meble i akcesoria pomogą odtworzyć nastrój swojskiej, jednak stylowej kuchni.
Kuchnie funkcjonalne
Wielozadaniowa kuchnia zdoła pełnić zadania jadalni, w jakiej będzie spotykać się cała familia w czasie wszystkich posiłków, ale również miejsca w którym okresami ugaszczamy gości. Nasze rozwiązania zapewnią wygodę w używaniu, jednocześnie zachowując styl.